Portal o pozycjonowaniu

Czytaj więcej
Co to są słowa kluczowe i jak je dobrać

Czym są słowa kluczowe?

Słowa kluczowe, inaczej nazywane wyrażenia kluczowymi bądź frazami, to w kontekście pozycjonowania słowa, które wpisuje użytkownik w wyszukiwarce internetowej w celu otrzymania odpowiedzi na temat pożądanej informacji, produktu lub usługi. Są istotne w procesie promowania witryny, a ich dobór wpływa na procesy związane z budową i strukturą serwisu. Celem optymalizacji serwisu pod kątem słów kluczowych jest podniesienie ich rankingu w wyszukiwarce.

Typy wyrażeń kluczowych

Możemy wyróżnić kilka podstawowych typów wyrażeń kluczowych. Warto zwrócić uwagę, że w procesie promocji witryny skupiamy się głównie na frazach sprzedających, czyli takich, które mogą przynieść konwersję w postaci sprzedaży lub wejścia na stronę.

Najpopularniejsze typy wyrażeń:

Jak dobrać słowa kluczowe?

Dobór słów kluczowych w procesie pozycjonowania to pierwszy krok w stworzeniu skutecznej strategii promocji strony. Odpowiednio dobrane wyrażenia pozwolą nam nie tylko na zwrot inwestycji i zyski, ale również budują świadomość marki. Dobierając wyrażenia kluczowe przede wszystkim musimy brać pod uwagę branżę oraz potrzeby użytkownika. W jaki sposób dobrać odpowiednie frazy? Przedstawiamy kilka porad.

Opinie o nas

Copyright © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.